Drogie Panie, nasze kosmetyczki to torby bez dna.
Zgodzicie się z tym? 

Znaleźć tam można wszystko – dosłownie wszystko i nic, ale jednego nie może na pewno zabraknąć! Chusteczki do demakijażu LULA to pozycja obowiązkowa w każdej kosmetyczce!

Miękkie i delikatne chusteczki do demakijażu szybko i skutecznie usuną makijaż i pozostawią oczyszczoną skórę twarzy. Zawarty w nich ekstrakt z kwiatu nagietka, działa ochronnie i pomaga łagodzić podrażnienia.

A małe kompaktowe opakowanie zmieści się w każdej damskiej torebce!

Poprawa makijażu przed spotkaniem, demakijaż po upalnym dniu czy po wizycie w siłowni – wystarczy jedna chusteczka by oczyścić skórę twarzy!

KUP TERAZ

Dlaczego demakijaż jest tak bardzo ważny dla naszej cery?

Na naszej twarzy przez cały dzień zbiera się wiele zanieczyszczeń, począwszy od makijażu, fluidy, kremy, podkłady, pudry, po sebum, kurz i wiele innych zanieczyszczeń. Pory skóry zapychają się i nasza skóra nie ma jak oddychać. Prawidłowo wykonany demakijaż pozwala swobodnie oddychać naszej skórze, pozwala na jej regeneracje. Przy wykonywaniu demakijażu ważna jest regularność.

Demakijaż powinien nam wejść w nawyk, stać się naszym codziennym pielęgnacyjnym rytuałem. Wykonując demakijaż nie śpiesz się. Wykonaj go dokładnie tak by pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Pamiętaj, że twoja cera jest bardzo delikatna, nie trzyj na silę. Wykonuj delikatne koliste ruchy, zwłaszcza w okolicy oczu. Przecież nie chcesz mieć kurzych łapek:).  Demakijaż nie dotyczy się samej twarzy, nie zapomnij o szyji!

Dokładnie oczyszczona cera odwdzięczy Ci się promiennym blaskiem na długie lata. Dlatego chusteczki do demakijażu Lula zawsze powinnaś mieć pod ręką w swojej kosmetyczce.